top of page

Nasi Klienci Mówią o Nas

Tylko spojrzenie innych jest twoim prawdziwym lustrem

Jesteśmy obecni na Airbnb, gdzie mamy status Superhost 5 * nieprzerwanie od 5 lat.

Oto niektóre z opinii pozostawionych przez naszych klientów
Wszystkie opinie można zobaczyć w naszej ofercie na Airbnb

Paulina

Chrzanow, Polska

Sierpień 2020

Pobyt na kilka nocy

Joanna i Jeff to wspaniali gospodarze. W ich domu można się poczuć jak w zupełnie spokojnym świecie. Dookoła natura, pola, młode lasy, krowy, kozy, bociany. Idealne miejsce na odcięcie się na chwilę od chaosu i pędu. Mając samochód można się dostać do pobliskich miejscowości jak Olecko, Giżycko czy Węgorzewo, ale jest to zawsze 30-60 minut drogi, a drogi są czasem kiepskie. Ale natura wokół wszystko wynagradza.
Gospodarze przygotowują przepyszne śniadania ze swoich produktów. Są bardzo otwarci i pomocni. Wszystko było tak jak być powinno! ❤️

Angelika

Polska

Maj 2023

Pobyt na kilka nocy

Polecamy z całego serca nocleg u Joanny i Jeffa. Wspaniałe miejsce gdzie można w pełni odpocząć od miasta. W pobliżu znajduje się wiele miejsc do spacerowania oraz trasy rowerowe. Gospodarze na miejscu polecili nam wiele atrakcji takich jak karmienie żubrów czy pobliskie spływy kajakowe. Przepyszne śniadanie ze swojskich produktów, a sery od Joanny niesamowite, polecam zakupić na powrót do domu bo nawet po kilku dniach smakują doskonale. Joanna i Jeff to wspaniali ludzie pełni empatii, bardzo gościnni i pomocni. Jeśli szukacie miejsca gdzie może od obcować z natura i się wyciszyć to idealne miejsce dla was :)

Logo Dzikie Stawy
bottom of page